Skip to content Skip to footer
ÇÖZÜMLERİMİZ

Müşteriye Özel Çözümler

OSKİM olarak standart üretimlerimizin yanı sıra müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik; ürün tasarımı ve simülasyonu, proses tasarımı ve simülasyonu ve kalıp tasarımı başta olmak üzere geniş Ar&Ge kadromuz ve tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Sac Metal Şekillendirme

Hidrolik ve eksantrik presler ile 40 ton ile 800 ton arası değişen pres üretim yeterliliğine sahip olan OSKİM , üretim süreçlerini Verimot sistemi ile takip etmektedir.Verimot ile verimlilik analizleri, parça takibi, izlenilebilirlik, tek nokta eğitimleri ilk,orta ve son parça kontrolleri , periyodik bakımlar, tüm parçalar için CMM ve kaynaklı parçalar için penetrasyon testi yapılmaktadır. DD13 – S500MC kalitedeki saç şekillendirme yeteneği, punta, projeksiyon ve gaz altı kaynak proseslerini de içeren teknolojileri kullanarak müşterilerine hizmet verebilmektedir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kaynak Teknolojileri

Çeşitli kaynak yöntemlerini bünyesinde barındırmakta, Punta, Robotik Gazaltı Kaynağı ve Projeksiyon kaynak proseslerini ürünlerinde uygulamaktadır. Amortisör sistemlerinde sıklıkla kullanılan Projeksiyon (Kabartı) kaynağı yöntemini 2021 yılı ile birlikte bünyesine kazandıran OSKİM müşteri istekleri ve bu alanda yaptığı B2B projeler doğrultusunda yeni yatırımların önünü açmaktadır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kauçuk Metal Üretim

Ürettiğimiz salıncak ve denge kollarındaki burçların üretiminde kullanılan kauçuk-metal birleştirm yöntemlerini 2021 yılı itibarı ile kendi bünyemizde uygulayabilmek amacı ile bu alanda yeni yatırımlar yapmaktayız. Vizyonumuz doğrultusunda en iyi müşteri deneyimini sunabilmek adına ürün kalite güvencesini kendi bünyemizde sağlamayı hedeflemekteyiz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Montaj

OSKİM tarafından kendi ihtiyaçlarımıza göre dizayn edilmiş ve üretilmiş montaj makineleri ile mesafe ve tork kontrollü montaj prosesi uygulanmaktadır.2022 yılının ikinci yarısından itibaren devreye alınacak olan lazer markalama ile tekil izlenilebilirlik ve görüntü işleme teknolojisi kullanan kamera sistemleri ile tüm kalite kontrol süreçlerini insandan bağımsız ileri teknolojiye devretmeyi planlamaktadır.