Skip to content Skip to footer

Güvenlik ve Konfor Teknolojiyle Buluşuyor

1982 yılında Bursa’da köklü bir geçmişle doğan OSKİM, Direksiyon & Süspansiyon Pazarı’nın lider üreticilerinden biri olma gururunu taşıyor. Endüstriyel faaliyetlerimizi modern ve yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerimizde, 10.000 m2 kapalı alanda titizlikle yürütüyoruz.

 

Felsefemizde Güvenlik ve Konfor değerleri öncelikli olarak benimsenirken, üretim, kalite ve hizmetlerimizi bu temel kavramlar üzerine sağlam bir şekilde inşa ettik. Firmamız, 40 yılı aşkın süredir sektörde kazandığı deneyim ve vizyonu, yaratıcı ve verimli üretim anlayışıyla birleştirerek müşterilerine değer katmaya devam ediyor.

544
Yıllık Tecrübe
8080+

Deneyimli, vizyoner, donanımlı

Ülkeye İhracat
8080

Çözüm odaklı, özgün, inovatif

//Better Than Today

Tutkumuz İnovasyonu Geleceğe Taşımak

OSKİM olarak, Ar-Ge ve inovasyona olan tutkumuzu, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hep daha ileriye gitmek için birleştiriyoruz. Sektördeki uzmanlığımızı kanıtlamanın yanı sıra, ihtiyaçlara uygun çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Deneyimli & Uzman Kadro

Uluslararası Yetkinlik

Gelişmiş Üretim Teknolojisi

Dijitalizasyon ve Ar-Ge Tutkusu

Değerlerimiz aynı zamanda Tutkumuz

 
 
Firmamız, teknolojik yeniliklerin hızla ilerlediği bu çağda, sektörde liderliğini korumak için sürekli olarak en son teknolojileri takip eder ve bunları uygulamaya alır. Bu, bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarır ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmamızı sağlar.
 
 
Yaratıcılık ve özgünlük, ekibimizin temel değerleridir. Her birimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için özgün ve yenilikçi çözümler geliştirmeye kendimizi adamış durumdayız. Bir teknoloji şirketi olmanın ötesine geçerek müşterilerimizin çözüm ortağı olarak iş birliklerimizi her geçen gün ileri seviyeye taşıyoruz.

Geleceğin mobilite ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmak

Yenilikçi ve yalın mobilite çözümleriyle en iyi müşteri deneyimini sunmak